Fuar Hakkında - İstanbul İplik Fuarı

 
İPLİK FUARI DÜNYANIN 2. EN BÜYÜĞÜ OLDUĞUNU REKOR ZİYARETÇİSİYLE KANITLADI
Tüyap’ın ev sahipliğinde gerçekleşen 14. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ve eşzamanlı düzenlenen Knitting Tech 2017- 26.Uluslararası Örgü, Çorap, Nakış Makineleri ve Yan Sanayileri Fuarları büyük bir başarıyla sona erdi. 18 Ülkeden 215 firma ve firma temsilcisinin katıldığı fuarlar 1.955’i yabancı, 6.800’ü yerli olmak üzere toplam 8.755 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.
İnovasyon, teknoloji ve fonksiyonelliği buluşturan İplik & Knitting Tech Fuarları ikili iş ilişkilerinin geliştirildiği uluslararası bir ticaret platformu olarak 4 gün boyunca yüksek ziyaretçi oranıyla başarısını bir kez daha zirveye taşıdı.
 
Yurt dışından büyük ilgi gören ve sektörün önde gelen yerli - yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen fuarlarda; Azerbaycan, Belarus, Çin, Endonezya, Güney Kore, Hindistan, Hong Kong, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Kamboçya, Mısır, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Tacikistan ve Türkiye’den gelen katılımcılar, ürünlerini 4 gün boyunca ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu.