Firma Adı İletişim Konum
DIAMOND TEX-WORLD PVT. LTD.
DIAMOND TEXTILE MILLS PVT LTD.SAKET-2 ROAD,Nr L.J. College Of Engineering,Makarba,Ahmedabad:380051Gujarat,India. / India / Ahmedabad / INDIA
İletişim: +91 90990 99501
Web: www.dtmpl.com
Salon: 5
Stant: 525C
Ürün Grupları
  • Pamuk İplikleri
  • Pamuk Karışımlı İplikler
  • Nakış İplikleri
  • Elyaflar
  • Greige Fabrics

Elmas Tekstil Fabrikaları Pvt. Ltd., otuz yılı aşkın süredir güçlü bir temele ve kapsamlı bir sağlıklı büyüme oranına sahip Entegre Tekstil Üretim birimidir. Bugün, Diamond Textiles Hindistan’da hesaba katmak için kurulmuş bir isim. ShriNarendrabhai M Patel tarafından 1981 yılında sağlam bir Misyon ve uzun vadeli bir Vizyon ile kurulan Diamond Textiles, bu uzun yolculukta birçok önemli noktaya tanık oldu. İnovasyona odaklanmak, yeni yollar açmak ve endüstri standartları yaratmak Diamond Textiles, bugün Tekstil kardeşliğinin en ilkeli iş evlerinden biri olarak ün kazanmıştır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Farklı pamuk karışımları ve tek iplik yapısında Ne 30 ile Ne 100 arasında değişen bu Pamuk İplikleri% 100 pamuktan üretilmiştir. Bu iplikler, çeşitli dokuma projelerinde kalite ve kullanım çok yönlülüğü arasında mükemmel bir denge sunar. Modern makine ve hassas prosesler ile kalite ve ürünlere öncülük etmeyi amaçlıyoruz. Ve evet, Diamond Textiles, ülkede yetiştirilen pamuklardan ve ithal pamuklardan iplik üretebilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.