Firma Adı İletişim Konum
AKREN İPLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Mah. 220. Sokak No: 11/1 59880 / Ergene / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 231 0428
Web: http://www.akren.com
Salon: 3
Stant: 327
Ürün Grupları
  • Pamuk iplikleri
  • Yun iplikler
  • Viskon iplikler
  • Akrilik iplikler
  • Polyester iplikler

Akren Iplik San. ve Tic A.S. , %100 akrilik ve karisimli iplikler (Yun/Akrilik, Pamuk/Akrilik, Viskon/Akrilik, Keten/Viskon, Keten/Pamuk, Yün/Polyamid vs.) üreten bir iplik fabrikasıdır. Bu düz iplikler haricinde flamli, nopeli ve akrilik bazli sönil, buklet, frize, lase vs. gibi fantazi iplikler de uretmektedir. Entegre makine parkuru sayesinde, Akren ipliklerini ekru (ham), hammadde boyali, iplik boyali, melanj veya muline olarak sunabilmektedir. Akren iplikleri düz ve yuvarlak örme, dokuma, evtekstili, kadife kumasi, çorap, fantazi iplik ve banyo halısı üretiminde kullanilabilmektedir.

Pamuk / Akrilik Karışımlı İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

NE10 ile NE30 arasi, HB veya Relax, ekru veya boyali, tek kat veya cok katli iplikler. Düz örme, yuvarlak örme, çorap, dokuma veya el örgü ipligi için.

Yün / Akrilik Karışımlı İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

NM10 ile NM50 arasi, HB veya Relax, ekru veya boyali, tek kat veya cok katli iplikler. Düz örme, yuvarlak örme, çorap, dokuma veya el örgü ipligi için.

Vıskon / Akrilik Karışımlı İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

NE10 ile NE30 arasi, HB veya Relax, ekru veya boyali, tek kat veya cok katli iplikler. Düz örme, yuvarlak örme, çorap, dokuma veya el örgü ipligi için.

Dıs Mekan İpliklerı - Outren
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akren tarafından üretilen Outren iplikleri yüksek ışık ve hava haslığı gerektiren ürünler için. Tenteler, tekne örtüleri, araba üstleri ve bahçe mobilyaları, taşıt içleri, döşemeler, vs.

%100 Pamuk İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Karde Penye Compact penye NE 10 ile NE 30 arası Ekru veya boyalı, Tek kat veya çok katlı iplikler. Düz örme, yuvarlak örme, çorap veya dokuma.

Keten Karışımlı İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

NE10 ile NE30 arasi, Relax, ekru veya boyali, tek kat veya cok katli iplikler. Düz örme, yuvarlak örme, veya dokuma için. Keten/Akrilik karisimli Keten/Pamuk karisimli Keten/Viskon karisimli Keten/Viskon/Akrilik karisimli

Tops & Fıtıller
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

%100 Akrilik ekru veya boyali tops ve fitiller %100 Yün ekru veya boyali tops ve fitiller 50/50 Pamuk/Akrilik Fitiller 50/50 Viskon/Akrilik Fitiller NM3- NM7 fitil iplikler

Fantazı İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sönil iplikler: NM3 ile NM6 arasi, Dralon elyafindan, ekru veya boyali, Duz örme veya dokuma icin. Flamli Söni iplikler: NM3 ile NM6 arasi Dralon elyafindan, ekru veya boyali, Duz örme veya dokuma icin Lase iplikler: 6 igne veya 8 igne, Dralon elyafindan, ekru veya boyali, Duz örme icin. Buklet iplikler: NM3,5 ile NM7 arasi, ekru veya boyali. Frize iplikler: Tweed li iplikler:

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.