Siz de Dünyanın En Büyük Fuarını Ziyaret Edin Aradığınızdan Çok Daha Fazlasını Tek Çatı Altında Bulun!

İplik endüstrisindeki son yeniliklerin, ürünlerin ve hizmetlerin sergilendiği, sektörün en büyük fuarı olan Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nı ziyaret ederek, iplik sektörünü yakından takip edebilir, iş çevrenizle sosyalleşebilir, yeni iş fikirleri edinebilir, mevcut iş ortaklarınız ile görüşme ve yeni ortaklıklar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, fuar alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulan trend alanını da ziyaret ederek sezonun trend renklerini, güncel ürünlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Etkin bir ticaret merkezi olmasının yanı sıra mesleki bir bilgi paylaşımı platformu olan fuarda, aradığınızdan çok daha fazlasını tek çatı altında bulabilirsiniz.

BİLETİNİZ TEK TIK UZAĞINIZDA!

ÜCRETSİZ ONLİNE BİLET

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nı Ziyaret Etmek İçin 5 Neden;

Dünyada Sektörünün En Büyük Fuarı

Dünyanın dört bir yanından iplik üreticileri, tedarikçileri, ithalatçılar, ihracatçılar ve alıcıların birleşme noktası olan Uluslararası İstanbul İplik Fuarı geniş kapsamı, üst düzey katılımcısı ve nitelikli ziyaretçisi ile 20 yıldır ipliğe dair her şeyi sektör profesyonellerinin beğenisine sunuyor. 50 bin m2’lik bir sergi alanında binlerce çeşit ipliğin sergilendiği fuar, iplik sektörü özelinde düzenlenen en büyük fuar olmaya devam ediyor. Bu kadar geniş bir alanda, bu kadar çeşitli ipliklerin alıcıya sunulduğu bir fuarı ziyaret ederek sizin için en uygun iplikleri tek platformda bulma imkanı yakalayabilirsiniz.

Çevreci ve Yüksek Kaliteli Ürünler

Tekstil ve moda sektörünün önemli konularından olan sürdürülebilirlik konusu Uluslararası İstanbul İplik Fuarı için de oldukça önem taşıyor. Fuarda son kalite ürünler ile beraber doğa dostu iplikler, geri dönüştürülmüş iplikler, doğaya saygılı üretim teknolojileri ile üretilmiş iplikleri yakından inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Trendleri İnceleme Fırsatı

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nda sektöre ait tüm güncel konuları yakından takip edebilirsiniz. Tekstil sektörünün önemli konularından esinlenerek hazırlanın trend alanları ile farklı bakış açıları yakalayabilir, sergi alanında firmaların birbirinde güncel ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Geniş Ürün Yelpazesi

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı geniş kapsamı ile 500’den fazla katılımcıyı nitelikli ziyaretçiler ile buluşturuyor. Ziyaretçilerine aradıkları her türlü iplik çeşidini tek çatı altında inceleme fırsatı sunan fuarda, pamuk ipliklerinden yün ipliklere, viskon ipliklerden polyester ipliklere, metalik ipliklerden el örgü ipliklerine, fantezi ipliklerden rejenere ipliklere çok çeşitli bir ürün gamına erişebilirsiniz. Yüzlerce katılımcı arasından sizin ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayacak olan tedarikçileri bulabilirsiniz.

Modanın Merkezi İstanbul Sizi Bekliyor

İstanbul tarihi ve kültürel zenginlikleri, coğrafi konumu, farklı kültürlerin bir arada yaşaması, Avrupa ve Asya arasında bir köprü görevi görmesi nedeniyle moda dünyasının da önemli bir merkezi olmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük tekstil ihracatçısı ve Avrupa’nın ikinci büyük tedarikçisi konumundaki İstanbul moda dünyasında Paris, Milano gibi ün yapmış şehirler arasında yer alıyor. Modası, tarihi dokusu, zengin kültürü ve farklı tarzları bir arada barındırması ve bu kültürel etkilerin tasarımlara da yansıması nedeniyle İstanbul’da üretilen kumaşlar, el işlemeleri ve takılar da dünya genelinde tanınıyor. Modanın dünya genelinde en önemli merkezlerinden biri konumunda olan İstanbul’da düzenlenen Uluslararası İstanbul İplik Fuarı da sektörde lider isimlerin buluşması için etkin bir platform sunuyor.  Fuar ziyaretinizi planlarken tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bu şehirde farklı kültürlere sahip birçok tarihi yeri görme şansı bulabilirsiniz.