Firma Adı İletişim Konum
BAŞYAZICIOĞLU TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 17. CADDE NO: 27 / MELİKGAZİ / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 952 7287
Web: http://www.bamen.com.tr/
Salon: 7
Stant: 708B
Ürün Grupları
  • Pamuk iplikleri
  • Yun iplikler
  • Viskon iplikler
  • Organik iplikler

2002 yılında faaliyete geçen BAMEN, trendler konusunda global sektöre yön veren, müşteri odaklı bakış açısı ile çevreye duyarlı; boyalı iplik üreten dünyanın önemli tekstil firmalarındandır. BAMEN kurulduğu tarihten itibaren kısa sürede kapasitesini genişletip, son teknolojik yatırımlar ile makine parkurunun güncelliğini koruyarak kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır. Her zaman en iyi olmayı ilke edinen firmamız, dinamik ve ekip çalışmasını rehber alan bir anlayışa sahip uzman kadrosu ile ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarında geliştirdiği yeni ürünler ile de Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır. BAMEN belirlediği misyon doğrultusunda; kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyerek pamuğa ve kumaşa değer katar, sürekli gelişmeye açıktır ve ileri teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Türk tekstilini dünyada söz sahibi yapmayı hedefleyen BAMEN, sektörde önemli bir konuma gelerek küresel organizasyonun, bileşenlerinin entegrasyonunun ve optimizasyonun sağlanmasını hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

BOYALI PAMUK İPLİĞİPAMUK İPLİĞİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 8-60 numara aralığında, tek katlı ve çok katlı, Penye ve Karde kalitelerinde, Triko ve Dokuma için, Ring, Compact, Flamlı, Bükümlü, Corespun, %100 Pamuk, BCI Better Cotton, GOTS Organik Pamuk, Giza, Pima pamuklu, Polyester, Yün, Kaşmir, Elastan, Viskon, Modal vb elyaflar ile karışımlı, OEKO-TEX standartlarına göre Reaktif, Dispers, İndantren, Neon ve GOTS organik boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

BOYALI SELÜLOZİK İPLİKLERSELÜLOZİK İPLİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 8-60 numara aralığında, tek katlı ve çok katlı, Triko ve Dokuma için, Ring, Compact, Flamlı, Bükümlü, Corespun, %100 Viskon, Bambu, Tencel, Modal, Micromodal, Lyocell, Pamuk, Polyester, Yün, Kaşmir vb elyaflar ile karışımlı, OEKO-TEX standartlarına göre Reaktif, Dispers, İndantren, Neon boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

BOYALI KARIŞIM GURUBU İPLİKLERKARIŞIMLI İPLİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 8-60 numara aralığında, tek katlı ve çok katlı, Triko ve Dokuma için, Ring, Compact, Flamlı, Bükümlü, Corespun, Pamuk/Polyester, Pamuk/Yün, Pamuk/Kaşmir, Penye/Modal, Viskon/Yün, Viskon/Kaşmir vb karışımlı, OEKO-TEX standartlarına göre Reaktif, Dispers, İndantren, Neon boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

BOYALI BÜKÜMLÜ İPLİKLERBÜKÜMLÜ İPLİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 20/2, 30/2, 30/3, 40/2, 40/3, 60/2, 60/3, 60/4, vb. numara araladıklarında, Çift ve Çok Katlı, Triko ve Dokuma için, Ring, Compact, Pamuk, Giza/Pima, Modal, Viskon, vb OEKO-TEX standartlarına göre Reaktif, Dispers, İndantren, Neon boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

BOYALI SENTETİK İPLİKLERSENTETİK İPLİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 8-60 numara aralığında, tek katlı ve çok katlı, Triko ve Dokuma için, Ring, Compact, Bükümlü, Polyester(kısa elyaf), PES Karışımlı, Akrilik, Cotonel vb, OEKO-TEX standartlarına göre Reaktif, Dispers, Asit, Neon boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

BOYALI ELASTANLI İPLİKLERELASTANLI İPLİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 20-60 numara aralığında, Triko ve Dokuma için, Corespun, Dualcore, Pamuk/Elastan, OEKO-TEX standartlarına göre Reaktif boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

BOYALI PERFORMANS İPLİKLERİPERFORMANS İPLİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ne 20-40 numara aralığında, Triko ve Dokuma için, Drymax®, Thermosoft®, Drirelease Cotton®, Drirelease Wool® OEKO-TEX standartlarına göre Dispers, Reaktif boyalı iplikler. Not: Temin edilebilirlik durumu her bir sorgulama zamanında ayrıca kontrol edilmelidir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BAMEN