İplik Fuarı Katılımcıları Her Yıl Kazançlı Çıkıyor

Yalnızca ulusal pazarlarda değil, uluslararası pazarlarda da etkin bir oyuncu olmak için katılımcılarına büyük bir fırsat sunan Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, 4 kıtadan katılımcıyı ağırlıyor. Her yıl hem yerli hem de yabancı katılımcı sayısında artış yakalayan fuarda, katılımcı firmalar yeni coğrafyalara ürünlerini tanıtma ve ticaret ağlarını geliştirme imkanı buluyor.

Yeni iş ortaklıklarına ortam hazırlamasının yanı sıra, katılımcılar fuar sayesinde mevcut iş ortakları ile de bir araya gelme ve sektörü değerlendirme fırsatı buluyor. Yeni iş fikirlerinin, sektöre dair güncel gelişmelerin paylaşıldığı fuar esnasında yapılan paylaşımlar ile sektör gelişiyor. Fuar katılımcıları yalnız Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da marka bilinirliğini artırma ve şirket imajını güçlendirme fırsatı elde ediyor. 

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı 2024 Başarılarla Geçti

87 ülkeden 15.267 sektör profesyonelini katılımcıları ile bir araya getiren 20. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ziyaretçi sayısında %20 oranında artış yakaladı. 6 kıtadan ziyaretçiyi katılımcıları ile Avrasya’da buluşturmayı başardı. Fuar katılımcıları beklentilerinin üstünde bir fuar deyimi geçirdiğini açıklarken, gelecek fuara tekrar katılacaklarını belirtti.

2025 yılında 600’ün üzerinde katılımcı firmanın 16.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi ile bir araya geleceği öngörülüyor.

YERİNİZİ AYIRTIN!

STAND ALANI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYIN

Neden Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nda Olmalısınız?

Marka Bilinirliği Artırma İmkan

Fuar markanızın görünürlüğünü artırmak ve sektördeki bilinirliğini sağlamak için mükemmel bir pazarlama platformu sunar. Hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler ile iletişim kurarak markanızı tanıtabileceğiniz gibi sektördeki firmalar arasında da bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Fuarda kuracağınız bağlantılar ile yeni bir network kurabilir, markanızı adım adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Tedarikçi ve İş Ortaklarıyla Buluşma Ortam

Her yıl büyüyerek hem yurt içinden hem de yurt dışından daha fazla profesyonelin dikkatini çeken ve bir araya gelerek iş birlikleri kurmalarına ortam hazırlayan fuar sayesinde, iplik sektöründe faaliyet gösteren üretici, tedarikçi ve ithalatçı firmalarla bir araya gelme fırsatı yakalayabilir, iş ağınızı genişletebilir ve yeni iş ortakları edinebilirsiniz.

Mevcut Müşteri İlişkilerini Güçlendirme Şansı

Uluslararası İstanbul İplik Fuar’ında mevcut müşterilerinizle yüz yüze görüşme ve ilişkilerinizi güçlendirme imkanı bulabilirsiniz. Kısa bir zaman içinde mevcut müşterilerinizle tek çatı altında bir araya gelme ve etkileşiminizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Mevcutta sahip olduğunuz müşterilerinizi koruyabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Pazarın Talep ve Beklentilerini Yakından Takip Etme Fırsatı

Dünyanın en büyük iplik fuarı olan Uluslararası İstanbul İplik Fuarı dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini ağırlıyor. Katılımcı firmalar fuarda sektörünün nabzını yakından takip etmenin yanı sıra sektör talepleri ve beklentilerini de gözlemleme fırsatı buluyor.

Küresel Ağ Oluşturma Fırsat

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, dünyanın dört bir yanından nitelikli ziyaretçileri bir araya getiriyor. 6 kıtadan gelen profesyonel ziyaretçi kitlesi sayesinde, atılımcı firmalara uluslararası pazarlarda etkin bir oyuncu olma yolunda büyük bir adım atma fırsatı sunuyor.