Firma Adı İletişim Konum
BATMAZ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Kestel Organize Sanayi Bölgesi Uludağ Cad. / Kestel / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 543 486 9737
Web: https://www.lisaiplik.com/
Salon: 8
Stant: 825A
Ürün Grupları
  • Pamuk iplikleri
  • Elastan iplikler
  • Viskon iplikler
  • Polyester iplikler
  • Teksture iplikleri
  • Organik iplikler

Lisa İplik Sanayi, Batmaz Tekstil in iplik sektöründe faaliyet 2019 yılında faaliyetlerine başlamış şirketidir.Sektörde 1960 yılından bugüne biriktirdiğimiz üretim tecrübemizi Lisa İplik markamız ile lokal ve global üreticilere iplik tedariği sağlayarak geliştiriyoruz.. Polyester ipliği başta olmak üzere, naylon, kesif elyaf gibi çeşitleri boyalı ve ham olarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ürünlerimiz ev tekstili, perdelik kumaş, bay ve bayan giyim, etiket ve çorap sektörleri olmak üzere tekstil üretiminin olduğu her alanda kalitesiyle tercih sebebi olmaktadır. Lisa İplik olarak tüm iplik çeşitlerimizi teknolojiyi yakından takip ederek kurulan iplik boyahanemizde boyuyoruz. Üretimimizin tamamını şirketimize ait rüzgar türbinlerimizden elde ettiğimiz enerji ile doğayı koruyarak gerçekleştiriyoruz. Amacımız kaliteli, yenilikçi, değer yaratan ürünlerimizi yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş servis anlayışımız ile müşterilerimize sunmak.

Renkli Tekstürize Polyester İpliklerTekstürize Polyester İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sahip olduğumuz polyester iplik renk kartelamızda 600 rengimiz mevcuttur. Dilediğiniz penye ve filaman tekstürize polyester iplik siparişinizi kartelamızdaki renklerden verebilirsiniz. 150/48 ve 75/36 tekstürize ipliklerimiz 600 renk ile stokludur. Siparişinize bağlı olarak yarı mat - full mat ve parlak iplik üretimi yapabilmekteyiz. Renk başı minimum sipariş miktarımız 50 kg dır.

Renkli FDY Polyester İpliklerFDY Polyester İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Minimum 80 tur / metre olacak şekilde dilediğiniz rengi dilediğiniz denye de sipariş verebilirsiniz. Özel renklerinizi laboratuvarımız 2 iş günü içerisinde çalışabilmektedir.

Renkli Kesik Elyaf İpliklerKesik Elyaf İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

10/1 - 20/1 - 30/1 - 40/1 kesik elyaf iplikleri minimum 50 kg olacak şekilde dilediğiniz renkte satış yapabiliyoruz

Renkli Pamuk İpliklerPamuk İplikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sahip olduğumuz 240 renklik kartelamızdan dilediğiniz rengi dilediğiniz kalitede minimum 50 kg olacak şekilde talep edebilirsiniz. Open end - karde - penye - penye compact - BCI - Organik olarak üretim yapabilmekteyiz. Kartlemızda olmayan rengi laboratuvarımız 2 iş günü içerisinde çalışabilmektedir.

Renkli Recycle Tekstürize Polyester İplikRecycle Tekstürize Polyester İplik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kartelamızda yer alan 600 rengin tamamını farklı deneylerde recycle olarak sunabiliyoruz. Renk başı minimum sipariş miktarımız 50 kg dır. Sertifikalı şekilde renkli recycle iplik talep edebilirsiniz. Özel renklerinizi laboratuvarımızda çalışabiliriz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • LİSA İPLİK