Firma Adı İletişim Konum
HARPUT TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. - MİRANLI ŞUBESİ
Organize Sanayi Bölgesi 9 Nolu Cadde. No: 6 / Mustafakemalpaşa / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 532 0223
Web: www.miranliiplik.com.tr
Salon: 3
Stant: 328
Ürün Grupları
  • Elastan İplikler
  • Polyester İplikler
  • Tekstüre İplikleri
  • Fantezi İplikler

Miranlı, Harput Holding in polyester iplik üretiminde uzmanlaşmış markasıdır. Temellerini ve iş ahlakını Harput Holding in gelenekleri üzerine kuran genç ve yenilikçi ekibi sayesinde modern dünya ile yarış halindedir. Avrupa nın son yıllarda yapılan en büyük polyester iplik yatırımını gerçekleştiren Miranlı, 15 farklı iplik markasıyla tam kapasite çalışmaya devam etmektir.

Basic FixBasic Fix
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Geniş kullanım yelpazesiyle tekstil sektörünün vazgeçilmezlerinden olan Basic Fix; en çok talep edilen serilerimizden biri. Giyimden endüstriyel kullanıma kadar birçok uygulama alanı bulunan Basic-Fix serisi, polyesterin çalışma rahatlığını kaliteyle buluşturuyor. Yenilikçi tasarımlarınız için Basic-Fix Bright parlak iplik ihtiyaçlarınızı karşılarken; Basic-Fix Night ise derin siyah ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Tüm Basic-Fix ürünlerimiz talebinize göre delikli bobin veya bükümlü olarak üretilebilmektedir.

CloudCloud
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konforun üretim kolaylığı ile birleşimi Cloud serimiz; mukavemetle birlikte, yumuşaklık ve hacim arayanlar için 1 dpf multifilament olarak geliştirildi. Giyimden ev tekstiline kadar pek çok alanda mekanik strech ve yumuşak tuşe taleplerinizi kolay boyanabilirlik ile karşılayabilen Cloud serisi, çeşitli tasarımlarınıza hayat verecektir.

Cloud SoftCloud Soft
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bulutlar kadar yumuşak Kumaşlarınıza extra yumuşaklık kazandıracak olan Cloud Soft konfor ve doğal görünümün önem taşıdığı pazarlara hitap ediyor. Özellikle giyim, iç giyim ve ev tekstili pazarlarının vazgeçilmezlerinden olan Cloud Soft, ince yapısıyla birlikte dayanıklılığı sayesinde, üretimlerinizde ekstra kullanım kolaylığı sunuyor.

LikronLikron
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Polyesterin esnek hali Miranlı İplik in yüksek kalite standartlarını yansıtan Likron, esnekliği ile de kreasyonlarınıza yön verecektir. ES ipliklerin elestan ile puntalanmasıyla elde edilen Likron, esneyebilen yapısıyla kumaşlarınıza ekstra konfor verir. Giyim sektöründe vücudun şeklini kolaylıkla alabilesi ve giyim konforu sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Likron, ihtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip polyester iplikler kullanılarak çeşitli opsiyonlarda üretilebilmektedir.

FlexyFlexy
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Daha fazla esneklik isteyenlere Flexy; daha fazla esneklik isteyenler için, mekanik esnemenin ötesinde bir elastikiyet sunarken, yüksek geri toplama özelliğiyle, konforu ve dayanıklılığı beraberinde getirmektedir. Endüstriyel ve denim sektöründe yoğun talep gören Flexy, giyim sektöründe de tercih edilmektedir.

M-ToneM-Tone
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İki farklı ipliğin muhteşem uyumu Yaratıcılık, renklerin benzersiz dünyası ve göz alıcı tasarımlar Hedefiniz bu üç konuda rakiplerinizin bir adım ötesine geçmek ise, M-Tone sizin için doğru seçim olacaktır.

MattonMatton
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pamuğun dokusu polyesterin rahatlığı ile buluşuyor Matton, pamuğun doğal görünümünün polyester iplikte hayat bulmasıdır Ürünlerinize sentetik görünümden uzak, pamuksu bir görsellik kazandıracak full mat markamız Matton, giyim ve ev tekstili için en doğru seçim olacaktır.

Naturel LineNaturel Line
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İpliğin en doğal hali Polyesterin kullanım kolaylığı ile doğal görünümlü kumaşlar tasarlayabilmeniz için Naturel Line serisini geliştirdik. Naturel Line ı oluşturan Cottonish, Woolish, Lineart, Orion Light ve Orion Dark sizlerin kreasyonlarınızda farklı doğal kumaşlar sunabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Kendine has kullanım alanları olmakla birlikte, Naturel Line en çok giyim ve ev tekstili sektörlerinde tercih edilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • LİNEART
  • ORİON