Firma Adı İletişim Konum
HARPUT TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. - MİRANLI ŞUBESİ
Organize Sanayi Bölgesi 9 Nolu Cadde No 6 Mustafakemalpaşa / Bursa / Turkey / Mustafakemalpaşa / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 532 0223
Web: https://www.miranliiplik.com.tr/
Salon: 7
Stant: 728
Ürün Grupları
 • Elastan iplikler
 • Polyester iplikler
 • Teksture iplikleri
 • Fantezi iplikler
 • Teknik iplikler

Miranlı, Harput Holding in polyester iplik üretiminde uzmanlaşmış markasıdır. Temellerini ve iş ahlakını Harput Holding in gelenekleri üzerine kuran genç ve yenilikçi ekibi sayesinde modern dünya ile yarış halindedir. Avrupa nın son yıllarda yapılan en büyük polyester iplik yatırımını gerçekleştiren Miranlı, 15 farklı iplik markasıyla tam kapasite çalışmaya devam etmektir.

Basic-FixBasic-Fi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yenilikçi tasarımlarınız için Basic-Fix Bright parlak iplik ihtiyaçlarınızı karşılarken; Basic-Fix Night ise derin siyah ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Tüm Basic-Fix ürünlerimiz talebinize göre delikli bobin veya bükümlü olarak üretilebilmektedir.

CloudCloud
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Giyimden ev tekstiline kadar pek çok alanda mekanik strech ve yumuşak tuşe taleplerinizi kolay boyanabilirlik ile karşılayabilen Cloud serisi, çeşitli tasarımlarınıza hayat verecektir.

Cloud SoftBulutlar kadar yumuşak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kumaşlarınıza extra yumuşaklık kazandıracak olan Cloud Soft konfor ve doğal görünümün önem taşıdığı pazarlara hitap ediyor. Özellikle giyim, iç giyim ve ev tekstili pazarlarının vazgeçilmezlerinden olan Cloud Soft, ince yapısıyla birlikte dayanıklılığı sayesinde, üretimlerinizde ekstra kullanım kolaylığı sunuyor.

LikronPolyesterin esnek hali
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Miranlı İplik in yüksek kalite standartlarını yansıtan Likron, esnekliği ile de kreasyonlarınıza yön verecektir. ES ipliklerin elestan ile puntalanmasıyla elde edilen Likron, esneyebilen yapısıyla kumaşlarınıza ekstra konfor verir. Giyim sektöründe vücudun şeklini kolaylıkla alabilesi ve giyim konforu sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Likron, ihtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip polyester iplikler kullanılarak çeşitli opsiyonlarda üretilebilmektedir.

FlexyDaha fazla esneklik isteyenlere
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Flexy; daha fazla esneklik isteyenler için, mekanik esnemenin ötesinde bir elastikiyet sunarken, yüksek geri toplama özelliğiyle, konforu ve dayanıklılığı beraberinde getirmektedir. Endüstriyel ve denim sektöründe yoğun talep gören Flexy, giyim sektöründe de tercih edilmektedir.

M-Toneİki farklı ipliğin muhteşem uyumu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hedefiniz bu üç konuda rakiplerinizin bir adım ötesine geçmek ise, M-Tone sizin için doğru seçim olacaktır. Standart ipliklerle bir araya getirildiğinde de, 2 farklı renk alınabilir.

MattonPamuğun dokusu polyesterin rahatlığı ile buluşuyor
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yaratıcılık, renklerin benzersiz dünyası ve göz alıcı tasarımlar Hedefiniz bu üç konuda rakiplerinizin bir adım ötesine geçmek ise, M-Tone sizin için doğru seçim olacaktır. Ürünlerinize sentetik görünümden uzak, pamuksu bir görsellik kazandıracak full mat markamız Matton, giyim ve ev tekstili için en doğru seçim olacaktır.

Naturel Lineİpliğin en doğal hali
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Polyesterin kullanım kolaylığı ile doğal görünümlü kumaşlar tasarlayabilmeniz için Naturel Line serisini geliştirdik. Naturel Line ı oluşturan Cottonish, Woolish, Lineart, Orion Light ve Orion Dark sizlerin kreasyonlarınızda farklı doğal kumaşlar sunabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Kendine has kullanım alanları olmakla birlikte, Naturel Line en çok giyim ve ev tekstili sektörlerinde tercih edilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • BASİC FİX
 • CLOUD
 • CLOUD SOFT
 • LİKRON
 • FLEXY
 • M-TONE
 • MATTON
 • NATURAL LİNE
 • REVİVO